Čajový dýchánek pro zdraví

Udělejte si pro své zdraví čajový dýchánek!

Líbila by se Vám myšlenka, že Váš odpolední čaj je naplněný přírodními složkami, které jsou prospěšné Vašemu zdraví, dodají Vaší pokožce krásnou zdravou barvu, napomohou správnému trávení a nabudí Váš imunitní systém ke zdolání nemocí?

Věříme, že ano.

Pak tedy máte štěstí. Protože na trhu takový čaj je a lidé z celého světa si vychutnávají jeho delikátní chuť a vědí, že každý šálek je přibližuje optimálnímu zdraví a kondici.

Některé informace o čaji

Čaj je sám o sobě zdraví prospěšný. Tento aromatický nápoj se vařil z listů čajovníku Camellia Sinensis už před 4700 lety ve starověké Číně, kde si jej připravovali pro jeho jedinečnou chuť.

Dobrá zpráva je, když je něco, co je chutné a ještě zdravé!

Někdy se totiž zdá, že věci, které máme na jídle a pití nejraději, jsou viníky našeho chatrného zdraví. Žádné strachy…svůj šálek si můžete vypít v klidu s vědomím, že děláte něco dobrého pro své zdraví, když si vychutnáváte báječnou přestávku s šálkem dobrého čaje a jednou nebo dvěma sušenkami.

Dobře, spíš jednou sušenkou.

Pokud Vás zajímá, co je na čaji tak zdravého, tak se nejprve podívejte na toto: čaj je špalek plný katechinů, které obsahují antioxidanty. V podstatě až 30 % čerstvě nasbíraných listů čajovníku jsou katechiny!

Obecně se soudí, že zelené a bílé čaje mají nejvyšší obsah antioxidantů, i když černý čaj jich taky obsahuje spoustu. Antioxidanty napomáhají ničit volné radikály v těle, o kterých se soudí, že oslabují imunitní systém.

Reishi Gano čaj

Reishi Gano čaj byl speciálně vyvinut, aby zkombinoval skvělé účinky čaje bohatého na antioxidanty s „kouzelnou léčivou houbou“ Ganodermou, nebo-li Červenou Reishi.

Reishii, nebo-li Ganoderma se užívá po staletí k pomoci v boji s chorobami a podpoře dobrého zdraví. Posiluje imunitní systém a obsahuje přes 200 složek, které přispívají k pevnému zdraví.

Některé z prospěšných účinků Ganodermy jsou

  • udržení zdravého krevního tlaku
  • podpora kardiovaskulárního systému
  • podpora vyrovnané hladiny krevního cukru
  • protizánětlivé účinky
  • ochrana jater
  • a mnohé další

Kromě toho je Ganoderma považována za nejzásaditější potravinu vůbec. To je dobrá zpráva, protože existuje celá řada vážných zdravotních obtíží, které nemohou vzniknout nebo se vyvíjet, pokud je tělní prostředí dostatečně zásadité.

Reishi Gano čaj je velmi chutný a pomůže Vám žít zdravý plnohodnotný život. Chcete dát vitální vzpruhu i svým květinám? Když Vám zůstane trochu nedopitého čaje, vylijte ho na ně a uvidíte, že Vám vyrostou jako Jackova fazole!

Udělejte něco pro své zdraví! Vyzkoušejte Reishi Gano čaj ještě dnes a udělejte první krok k dosažení skvělého zdraví a vitality!

Facebook