Černá káva s Ganodermou pro zdraví

Černá káva Lingzhi s ganodermou dává zelenou vašemu zdraví

 • Je káva nezdravá?
 • Káva s Ganodermou

Pokud patříte k lidem, kteří by se ráno raději postavili před popravčí četu, než aby se museli vzdát své ranní kávy, pak by Vás mohla nadchnout zpráva, že černá káva Lingzhi s Ganodermou dává zelenou Vaší cestě po té správné koleji za pevným zdravím.

Spousta lidí na celém světě považuje kávu za nutnost. Možná je to kvůli dávce energie z kofeinu nebo kvůli bohaté a výrazné chuti či jedinečnému aroma. Kdo ví?

Ale ať už se pije káva z jakéhokoliv důvodu, existují miliony lidí, kteří se neobejdou bez svého denního šálku – někdy i více šálků!

Pokud patříte k těm, kteří by těžce nesli, kdyby se museli svého šálku vzdát, ale zároveň Vám není lhostejné Vaše zdraví…čtěte dál!

Je káva nezdravá?

Podle nejnovějších výzkumů – a v této oblasti bylo provedena výzkumů celá řada – káva není nezdravá, pokud se konzumuje s mírou a dokonce i při konzumaci „mírně nad mírou“.

Jedna studie prokázala, že lidé, kteří pijí denně alespoň 3 šálky kávy, mají o 35 % nižší pravděpodobnost onemocnění cukrovkou typu 2.

Dále existují vědecké důkazy, že lidé pijící kávu dostávají do těla antioxidanty, které podporují jejich imunitu a snižují riziko kardiovaskulárních onemocnění a některých typů rakoviny.

Jedním ze zajímavých zjištění je to, že bezkofeinová káva s větší pravděpodobností zvyšuje hladinu cholesterolu než běžná káva. Takže možná pro zdraví uděláte více s olovnatým než bezolovnatým benzínem!

Káva s Ganodermou

Z toho plyne, že pokud zkombinujeme účinky na zdraví z takovéto kávy se všemi ostatními účinky Ganodermy, kouzelné léčivé houby…máme jasného vítěze!

Ganoderma je plná složek napomáhajících dobrému zdraví a chránicí tělo před chorobami. V Čině ji užívali po staletí a nazývali „Královnou léčivých rostlin“, odtud má Ganoderma dlouhou a barvitou historii. Uvádíme zde jen několik způsobů, kterými Ganoderma může dopomoci k udržení pevného zdraví:

 • zlepšuje krevní oběh
 • posiluje imunitní systém
 • pomáhá v boji s rakovinou
 • snižuje stres
 • vyrovnává pH ve vašem těle
 • pomáhá ulevovat od příznaků alergií
 • působí protizánětlivě
 • ulevuje od příznaků onemocnění močových cest
 • a mnoho dalších

Jen si představte šálek své aromatické ranní kávy, o které víte, že obsahuje Ganodermu, která Vám dopomůže k dosažení dokonalého zdraví.

Černá káva Lingzhi s Ganodermou je fantastický způsob, jak udělat něco dobrého pro zdraví a zároveň si nerušeně vychutnat svůj oblíbený šálek kávy. Přidejte si do šálku smetanu a/nebo cukr anebo si ji dejte černou, ať tak či onak Vaše káva bude mít úžasný účinek na Vaše zdraví.

Vyzkoušejte černou kávu Lingzhi již dnes a učiňte ze svých přestávek na kávu součást svého ozdravného plánu.

Připraveni vyrazit? Nastartujte motor s černou kávou Lingzhi každý den a staňte se vítězi v závodě o pevné zdraví.

Facebook