Chronická bolest hrudníku, bolesti kloubů

14/02/2016

Mnoho let jsem trpěl těžkou chronickou bolestí v oblasti hrudníku. Bylo to tak špatné, že jsem nebyl schopen vyjít po schodech, navíc jsem trpěl vysokým krevním tlakem, bolestmi kloubů, dolní částí zad a kolen. Veškerou činnost, kterou jsem dělal tak doprovázela bolest, a proto jsem musel kvůli předčasnému odchodu do důchodu ve věku 54 let opustit zaměstnání, kde jsem pracoval už 24 let.

Mezitím jsem se samozřejmě léčil u doktorů, kteří na mě udělali všechny možné druhy “testů“ a nasadili mi i spoustu různých léků. Bohužel tyto léky mou zdravotní situaci v podstatě jen a jen zhoršovaly. Nakonec jsem se rozhodl vyzkoušet přírodní doplňky. Vyzkoušel jsem jednu novou firmu na trhu – a je pravda, že se mi na chvíli lehce ulevilo, ale můj měsíční účet za tento přírodní doplněk byl tak obrovský, že jsem si nemohl dovolit do něj nadále investovat.

Poté jsem od známého dostal tip a začal užívat produkty s Ganodermou od společnosti DXN. Začal jsem brát RG + GL. Už po 2 týdnech užívání jsem si všiml rozdílu. Měl jsem mnohem více energie, bolesti na hrudi byly méně časté. Po měsíci začaly ustupovat bolesti artritídy a můj krevní tlak se začal zlepšovat.

Tyto produkty nejen že obnovily mé zdraví, ale také mě zachránily od spousty utracených peněz v případě, že bych dále užíval jiné, dražší produkty na trhu.

Tento záznam byl publikován v . Uložit odkaz do záložek.

Facebook