Dýchací obtíže – bolest na hrudi, vysoký krevní tlak, artritida

15/02/2016

Mnoho let jsem trpěl těžkou chronickou bolestí v oblasti hrudníku. Bylo to tak špatné, že jsem nebyl schopen vyjít po schodech, navíc jsem trpěl vysokým krevním tlakem, bolestmi kloubů, dolní částí zad a kolen. Veškerá činnost, kterou jsme dělal byla spojena s bolestí a proto jsem musel kvůli předčasnému odchodu do důchodu ve věku 54 opustit zaměstnání, kde jsme vydržel po dobu 24 let.
Mezitím jsem se léčil za pomocí doktorů, kteří měli všechny druhy provedených “testů“ a nasadili mi spoustu různých léků, které mou zdravotní situaci v podstatě jen a jen zhoršovaly. Nakonec jsem se rozhodl vyzkoušet přírodní doplňky ihned poté, co byla představena na trh Naturapat, díky němuž se mi na chvíli lehce ulevilo, ale můj měsíční účet za tento přírodní doplněk byl tak obrovský, že jsem si nemohl dovolit utrácet.
Poté jsem od známého dostal tip a začal užívat Ganoderma produkty od společnosti DXN. Začal jsem brát RG + GL. Už po 2 týdnech užívání jsem si všiml rozdílu, měl jsem mnohem více energie, bolesti na hrudi byly méně časté, po měsíci začaly ustupovat bolesti Artritídy a můj krevní tlak se začal zlepšovat.
Loni v červnu 2009 jsem byl diagnostikován s abnormálním stavem buněk v tlustém střevě. Po odstranění velkého nádoru mi lékaři doporučili chemoterapii, ale odmítl jsem jejich nabídku a rozhodl se přijmout velké dávkování Ganodermy a Spiruliny, po 6 měsících užívání těchto dvou produktů ukázaly testy, že růst buněk v mém těle jsou bez známek poruchy a také že nemám žádný jiný zdravotní problém.
Tyto produkty nejen že obnovily mé zdraví, ale také mne zachránily od spousty utracených peněz v případě, že bych užíval Naturapat.

Tento záznam byl publikován v . Uložit odkaz do záložek.

Facebook