Pylové alergie

14/02/2016

Od tří let jsem měla silné pylové alergie na první jarní stromy, od devíti let se moje problémy výrazně zhoršily. Objevily se alergie i na zvířecí srst, potravinové alergie (ovoce, zelenina, ořechy…), pyly letních trav, pelyněk, a chladová kopřivka.

Vzhledem ke svým zkušenostem s alternativní medicínou jsem byla ze začátku k produktům DXN dost skeptická.

S alergiemi jsem totiž bojovala různě- samozřejmě antihistaminika předepsané alergologem, ale i akupunktura, homeopatika, čínské byliny apod. Nikdy nebyla léčba úspěšná, dokonce se příznaky ani nezmírnily. Prakticky celé moje dětství se točilo kolem doktorů a léčitelů.

Můj přítel mě ale na konec přemluvil a já vyzkoušela DXN čokoládu a tobolky Ganodermy GL +RG.

Samotnou mě překvapilo, jak se mi ulevilo. A to jsem začala tyto produkty užívat dokonce v sezóně jarních stromů, kdy jsem měla vždy největší potíže (senná rýma, svědění a natékání očí, kopřivky, astma). Letos ale bylo vše jinak.

Za posledních 20 let jsem si takhle hezky neužila příchod jara. Je to moc příjemný jít na procházku do přírody, zhluboka se nadechnout a nemuset žmoulat v ruce papírové kapesníky nebo myslet na to jestli jsem si vzala léky.

Navíc můžu po tolika letech zase jíst ovoce a zeleninu bez dušení, vyrážek a puchýřů na rtech. Takže určitě doporučuji každému, kdo má nějaké problémy s alergiemi tyto produkty vyzkoušet.

Tento záznam byl publikován v . Uložit odkaz do záložek.

Facebook