14/02/2016

Zkušenosti s DXN


Upozornění: Ganoderma, Spirulina a další níže uvedené nejsou lék ale doplňky stravy. Informace uvedené níže neberte, prosím, jako náhradu za lékařská doporučení. Pacienti by neměli přestat užívat své léky, dokud se neporadí se svým ošetřujícím lékařem.


Zkušenosti s produkty DXN

  • počet referencí k dnešnímu dni: 34
default image

Problémy s hladinou krevního cukru, artritida

Asi před třemi lety mi diagnostikovali problémy s hladinou krevního cukru. Ta mi kolísala od 5,8 do 8,9.

Pátral jsem po nějakém přírodním řešení, protože se mi těch zdravotních problémů objevilo už nějak moc a děsila mě představa užívání hromady léků. Moje kamarádka mě seznámila se společností DXN a hlavně s Ganodermou, která mě velmi zaujala. Také se mi líbily výhody členství, které ušetří spoustu peněz a navíc máte možnost zajímavého přivýdělku.

Od té doby, co užívám DXN Ganodermu se hladina krevního cukru stabilizovala a klesla na 4,8, 5.3, 5.8, 5.3. (dělám si 4 testy denně), což je skvělá zpráva. Když už jsem si to členství pořídil, vyměnil sem doma většinu produktů za ty od DXN. Hodně mě překvapil například šampón Ganozhi. Vlasy mi ztmavly a mám je skoro jako zamlada.

Měl jsem také těžkou artritidu, ale od doby co užívám tobolky Ganodermy, můžu chodit a dokonce i běhat. Normalizovalo se mi i vyprazdňování. A aby toho nebylo málo, měl jsem navíc poruchy spánku. Od užívání tobolek, usínám snadno a probouzím se odpočatý.

Díky pár doporučením, které jsem po těchto zkušenostech s nadšením dal svým přátelům, mi DXN vrací na účet tolik peněz, že mi to pokryje mou měsíční objednávku a ještě mi zůstanou nějaké peníze navíc. Jsem rád, že vše funguje tak, jak má.

Petr, 51 let 14/02/2017

default image

Pálení žáhy, migréna

Piju kávu, čaj a čokoládu od DXN. Užívám také výživový nápoj Nutrizhi a řasu Spirulina. Dostal jsem se k tomu přes velmi dobrého kamaráda, který se rozhodl s těmito produkty začít podnikat. Chtěl jsem ho podpořit, ale hlavně mě zajímalo, jak ty produkty fungují.

Měl jsem totiž problémy s pálením žáhy, které se pořád zhoršovaly. A taky mě dost často trápila migréna.

Po pravidelném užívání těchto produktů tyto problémy postupně odezněly. Zlepšilo se mi také trávení a celkově mám více energie, což se mi hodně líbí. Dělám teď svoje sporty s větším nadšením a nasazením.

Po těchto zkušenostech jsem začal užívat také pastu, mýdlo a šampon s Ganodermou. Dásně méně krvácejí a zlepšilo se mi akné. Nosím delší vlasy, a tak sem hned poznal, že se méně mastí a mají lepší vzhled. Nelituji ani registrace k DXN. Peníze se mi dávno vrátily a mám teď velké slevy.

Jan, 26 let 14/02/2017

default image

Astma, alergie CHOPN

Pracuji jako výrobce hudebních nástrojů. Od dětství trpím alergiemi na pyly a měl jsem poměrně těžké astma brochiale. Také mi diagnostikovali CHOPN (Chronická obstrukční plicní nemoc). Proto se mi velmi špatně dýchalo a musel sem každý den užívat inhalátor.

Dcera mi koupila Cordypine od DXN. A musím říct, že účinky této ananasové šťávy s Cordycepsem se dostavily rychle. Dýchá se mi velmi dobře a mám velikou radost, že nemusím pořád myslet na ten inhalátor. Snesu i náročnější pohyby a větší fyzickou zátěž. Díky tomu jsem zhubl 8 kilo, takže z mé strany naprostá spokojenost.

Petr, 54 let 14/02/2017

default image

Ekzém na kůži, krvácení dásní

Jako správný nedůvěřivý Čech sem byla nejdříve k produktům DXN poněkud skeptická. Ale velmi rychle mě potěšilo, když mi po několika dnech užívání DXN kosmetiky s Ganodermou zmizel ekzém na kůži, kterého jsem se pokoušela dlouho zbavit.

Oblíbila jsem si mýdlo, hlavně díky tomu, že vůbec nevysušuje pokožku a krásně voní.

Zubní pasta s Ganodermou mi zastavila krvácení dásní a zahojila všechny mé neduhy. Navíc jsem zjistila, že je více účelná. Pomáhá hojit opravy a afty. Nakonec sem si objednala i kosmetiku Ganozhi E -serie. Po hloubkově čistícím krému je moje pleť hebká a jemná, řádně vyčištěná od nečistot z ovzduší našeho města a make-upu. Po hydratačním tonikum máte zase takový pocit luxusu. Kůže je potom velmi příjemná na dotek a tváře hezky voní.

Vřele doporučuji kosmetiku od DXN, aby všem pomohla tak jako mě.

Dita, 22let 14/02/2017

default image

Vyrážka na rukou

15 let jsem měl bolestivé vyrážky na rukou. Vše, co mi doporučili doktoři a další odborníci, nefungovalo. Nakonec mi doktoři řekli, že se s tím musím naučit žít. Kamarád mi ukázal Ganozhi zubní pastu, kterou jsem si 11 dní mazal ruce a vyrážka ustoupila. Momentálně užívám ještě tobolky RG a GL a cítím se skvěle. Takže začínám věřit, že DXN produkty opravdu fungují.

David, 48 let 14/02/2016

default image

Únava

Užívám Ganodermu a kávu od DXN již 2 roky a myslím, že to jsou báječné produkty. I přestože žiji celkem stresující život, už nejsem tolik unavená a cítím se skvěle. Bývaly doby, kdy se mi nechtělo ráno vstávat, ale od nástupu Ganodermy okamžitě vyskočím z postele a dokonce zjišťuji, že chodím včas do práce. Moji přátelé říkají, že, že zase vypadám dobře. Proto i nadále budu užívat tobolky a pít DXN kávu po zbytek mého života.

Šárka, 28 let 14/02/2016

default image

Detoxikace těla

Užívám Ganodermu již 4 měsíce. A díky bohu za tu detoxikaci mého těla. Je jasné, že jsem ve svých 60 letech v průběhu svého života nashromáždila ve svém těle velké množství toxinů.

Teď ale nikdo nemůže uvěřit tomu, jak dobře vypadám a jak se moje pleť se zlepšila. Lidé říkají , že jsem štíhlá a elegantní a rozhodně se na mě nepodepisují žádné známky vyššího věku. Takže děkuji a doporučuji tento produkt každému.

Libuše, 60 let 14/02/2016

default image

Energie, spánek

Po měsíci, kdy jsem vyměnil svojí starou značku kávy za tu od DXN, sotva hledám vhodná slova, jak popsat ten rozdíl. Mám tolik energie a mnohem lépe spím. Doporučuji DXN Ganodermu všem. Je to fantastické.

14/02/2016

default image

Vysoká hladina cholesterolu

Trpěl jsem vysokou hladinou cholesterolu – přes 10. Měl jsem také problémy s krevním tlakem. Začal jsem užívat DXN Ganodermu a po dvou měsících mám normální krevní tlak a cholesterol spadl pod 5. Se svou zvýšenou hladinou cholesterolu jsem bojoval několik let. Takže s produkty DXN mám osobně skvělou zkušenost.

Luboš, 37 let 14/02/2016

default image

Pagetova choroba

Před třemi lety mi lékaři diagnostikovali Pagetovu chorobu (nemoc, která způsobuje bolestivou deformaci kostí.) Brala jsem tolik léků proti bolesti, že mi na kůži vypukla vyrážka. Můj doktor mi sdělil, že bude jednoduší chodit na injekce proti bolesti.

S DXN Ganodermou jsem se seznámila asi před třemi týdny. Od té doby co jsem začala užívat tobolky Ganodermy, tak začínám věřit tomu, že opravdu funguje, protože bolesti zad a nohou zmizely. Těžko se tomu věří, ale je to tak.

Barbora, 44 let 14/02/2016

default image

Nádor v žaludku

Byl jsem diagnostikován se vznikajícím nádorem v mém žaludku. Můj doktor navrhl operaci, ale rozhodl jsem se udělat nejdříve pořádný „Detox organismu“. Bral jsem až 30 párů Ganodermy denně. Po 3 měsících bylo vše v pořádku. Věřím, že Ganoderma pomohla nádor odstranit. Věřím také, že v dnešní době každý ve svém životě potřebuje Ganodermu, minimálně jako prevenci, před zhoubnými nádory.

Richard, 43 let 14/02/2016

default image

Vyrážka mezi prsty na rukou

Měla jsem vyrážku mezi prsty na rukou. Nechala jsem to dojít tak daleko, až se mi objevily puchýře. Tak jsem si začala každý večer mazat ruce Ganozhi zubní pastou. Po 3 týdnech je vyrážka pryč!

Eva, 23 let 14/02/2016

default image

Bolesti hlezenního kloubu

Jednoho dne jsem si šla něco zařídit do města a při té příležitosti jsem si musela vyzvednout další produkty DXN. Protože jsem nadšená z Ganodermy. Ti, kteří mě znají, tak vědí, že jsem mnoho let trpěla bolestí hlezenního kloubu, díky němuž jsem nemohla chodit na delší vzdálenosti. Po necelých 2 měsících užívání tablet můžu zase chodit na delší vzdálenost, protože necítím žádnou bolest.

Asi mi nebudete věřit, jak moc to změnilo můj každodenní život. Spoustu času trávím v práci a to bylo velmi vyčerpávající. Před tím, než jsem začala užívat tablety, jsem měla opravdu velmi neklidné noci. Dnes mám více energie a také se mi dobře spí. Děkuji DXN za výborné produkty.

Jana, 45 let 14/02/2016

default image

Dýchací obtíže

Narodila jsem se s dýchacími obtížemi jako většina členů rodiny z otcovi strany. Tyto dýchací obtíže byly těžké a vysilující, proto jsem musela užívat velké množství prášků. Často jsem byla upoutána na lůžko v nemocnici a byla jsem ráda, že mi doktoři pomocí kineziologie dokážou na chvilku ulevit.

DXN Ganodermu jsem se rozhodla vyzkoušet na doporučení mého dlouholetého kamaráda. Přírodní medicínu mám velmi ráda, ale zatím jsem nenašla produkt, který by měl nějaké výrazné výsledky. Navíc je to také často otázka peněz. DXN ale nabízí členství, které má plno výhod a šetří peněženku, hlavně při pravidelných nákupech se to opravdu vyplatí. I proto jsem se nakonec zaregistrovala a pokračovala v užívání Ganodermy.

Dnes díky DXN Ganodermě, kterou užívám (RG+GL 4 páry ráno a 2 páry večer), jsem téměř bez příznaků.Přijde mi to neuvěřitelné. Už pár týdnů čekám jestli mě to zase skolí, ale zatím se držím a cítím se moc dobře, což je skvělé.

Děkuji za vaše produkty!

Lucie, 29 let 14/02/2016

default image

Chronická bolest hrudníku, bolesti kloubů

Mnoho let jsem trpěl těžkou chronickou bolestí v oblasti hrudníku. Bylo to tak špatné, že jsem nebyl schopen vyjít po schodech, navíc jsem trpěl vysokým krevním tlakem, bolestmi kloubů, dolní částí zad a kolen. Veškerou činnost, kterou jsem dělal tak doprovázela bolest, a proto jsem musel kvůli předčasnému odchodu do důchodu ve věku 54 let opustit zaměstnání, kde jsem pracoval už 24 let.

Mezitím jsem se samozřejmě léčil u doktorů, kteří na mě udělali všechny možné druhy “testů“ a nasadili mi i spoustu různých léků. Bohužel tyto léky mou zdravotní situaci v podstatě jen a jen zhoršovaly. Nakonec jsem se rozhodl vyzkoušet přírodní doplňky. Vyzkoušel jsem jednu novou firmu na trhu – a je pravda, že se mi na chvíli lehce ulevilo, ale můj měsíční účet za tento přírodní doplněk byl tak obrovský, že jsem si nemohl dovolit do něj nadále investovat.

Poté jsem od známého dostal tip a začal užívat produkty s Ganodermou od společnosti DXN. Začal jsem brát RG + GL. Už po 2 týdnech užívání jsem si všiml rozdílu. Měl jsem mnohem více energie, bolesti na hrudi byly méně časté. Po měsíci začaly ustupovat bolesti artritídy a můj krevní tlak se začal zlepšovat.

Tyto produkty nejen že obnovily mé zdraví, ale také mě zachránily od spousty utracených peněz v případě, že bych dále užíval jiné, dražší produkty na trhu.

Eduard, 56 let 14/02/2016

default image

Paradentóza, dýchací obtíže

Můj 5 letý syn trpěl dýchacími obtížemi. Užívali jsme respirační sprej, ale nechtěla jsem se s tímhle druhem léčby spokojit. Hledala jsem nějakou přírodní a bezpečnou cestu, aby se dal Vojta pořádně dohromady a vyrostl z něj silný kluk. Oslovili mě produkty DXN, protože Ganoderma je podle mě fascinující rostlina. Začala jsem mu tedy dávat DXN Ganodermu. 1 pár GL a RG denně.

Během následujících třech týdnů, se rozkašlal a dostal ze sebe hodně hlenu. Za další dva týdny už byl najednou schopen běhat zase rychle kolem našeho domu, bez toho aniž by potřeboval respirační sprej. Jednoho dne, když závodil se svými bratry, běžel dokonce rychleji než oni! Je to krásný pocit vědět, že vaše dítě je zase zdravé a v pořádku.

DXN Ganodermu můžu jenom doporučit!

Alena, 34 let 14/02/2016

default image

Paradentóza

Rozhodla jsem se vyzkoušet zubní pastu Ganozhi, kterou mi doporučila moje kolegyně v práci. V jejich rodině tuto pastu užívají už dlouho a tvrdí, že se nikdo z nich od té doby nebojí chodit k zubaři.

Tak jsem byla samozřejmě velmi zvědavá a v duchu doufala, že by tato zvláštní zubní pasta mohla pomoci i mě.

Měla jsem totiž paradentózu. Moje dásně byly nateklé, bolestivé a často krvácely. A to dokáže znepříjemnit jakékoliv jídlo nebo pití.Když se mi navíc paradentóza objevila na dalším zubu, neváhala jsem ani minutu.

Po třech dnech čištění zubů touto pastou moje nově nemocná dáseň podivně zbělala a do týdne se krásně zatáhla a byla zdravá. Teď jsou to už tři měsíce, co tuto pastu užívám a jsem ráda, že už nemám žádné bolesti a můžu si vychutnat jakékoliv jídlo. Věřím, že při pravidelném užívání se můj problém vyřeší kompletně.

Tyto zkušenosti mě přiměly vyzkoušet i RG tobolky na celkové pročištění těla, jsem totiž celkem náruživý kuřák a moje svědomí mi říká, že bych s tím měla něco dělat. Tak sem zvědavá jaké to bude mít účinky a těším se na to.

Petra, 27 let 14/02/2016

default image

Nespavost

Po mnoha letech nespavosti mám nyní lepší spaní. Usínám většinou do deseti minut s hlavou zabořenou do polštáře. Ale cítím se celkově lépe. Méně stresu více energie. To vše po dvou měsících užívání DXN Ganodermy (RG+GL 2 páry ráno, 1 pár večer)

Nakonec jsem se rozhodl zaregistrovat a napsat vám i svojí zkušenost. Můžu jenom doporučit

Ivan, 37 let 14/02/2016

default image

Pylové alergie

Od tří let jsem měla silné pylové alergie na první jarní stromy, od devíti let se moje problémy výrazně zhoršily. Objevily se alergie i na zvířecí srst, potravinové alergie (ovoce, zelenina, ořechy…), pyly letních trav, pelyněk, a chladová kopřivka.

Vzhledem ke svým zkušenostem s alternativní medicínou jsem byla ze začátku k produktům DXN dost skeptická.

S alergiemi jsem totiž bojovala různě- samozřejmě antihistaminika předepsané alergologem, ale i akupunktura, homeopatika, čínské byliny apod. Nikdy nebyla léčba úspěšná, dokonce se příznaky ani nezmírnily. Prakticky celé moje dětství se točilo kolem doktorů a léčitelů.

Můj přítel mě ale na konec přemluvil a já vyzkoušela DXN čokoládu a tobolky Ganodermy GL +RG.

Samotnou mě překvapilo, jak se mi ulevilo. A to jsem začala tyto produkty užívat dokonce v sezóně jarních stromů, kdy jsem měla vždy největší potíže (senná rýma, svědění a natékání očí, kopřivky, astma). Letos ale bylo vše jinak.

Za posledních 20 let jsem si takhle hezky neužila příchod jara. Je to moc příjemný jít na procházku do přírody, zhluboka se nadechnout a nemuset žmoulat v ruce papírové kapesníky nebo myslet na to jestli jsem si vzala léky.

Navíc můžu po tolika letech zase jíst ovoce a zeleninu bez dušení, vyrážek a puchýřů na rtech. Takže určitě doporučuji každému, kdo má nějaké problémy s alergiemi tyto produkty vyzkoušet.

Kateřina, 27 let 14/02/2016

default image

Bolest zad, dásně

Po dvou a půl měsících užívání DXN Ganodermy skoro zmizela bolest zad a mám více energie.

PS: Moje zubní protéza nyní lépe drží na mých zdravějších dásních. Moc vám děkuji za dobré produkty.

Marie, 64 let 14/02/2016

default image

Energie

Se zdravou kávou od DXN jsem velmi spokojená. Účinky bych popsala tak, že se cítím „nabytá energií“ a jsem nadšená z toho, že jsem objevila způsob, jak pro své zdraví dělat každý den něco dobrého.

Miloslava, 42let 14/02/2016

default image

Zánět ledvin

Onemocněla jsem a dostala horečky 41°C. Po vyšetření mi lékaři zjistili zánět ledvin. Nasadili antibiotika, ale zánět se zhoršoval a tak mi navrhovali odstranit ledvinu. To mimo jiné znamenalo na čas přerušit vysokou školu (chyběl mi poslední semestr).

Kamarádka mi doporučila zkusit přírodní cestu, jak posílit svojí imunitu. A protože znala produkty DXN a měla s nimi velmi dobré zkušenosti, napsali jsme paní Dr. Jane Yau (Ganoterapeutka DXN), která navrhla k užívání: Spirulinu, Cordyceps, Cordypine, GL, a Morinzhi.

Když jsem nasadila tuto kůru, začala jsem se cítit mnohem lépe. A tak z operace zatím sešlo. Při kontrole za 5 měsíců měli lékaři šok, jak je možné, že je moje ledvina tak krásně vyčištěná.

Dnes užívám 3x denně 5 tablet Spiruliny a 3x denně 1 kapsli Cordycepsu. Studium jsem úspěšně dokončila.

Lenka, 25let 14/02/2016

default image

Růžovka v obličeji

Velmi dlouho mě trápila růžovka v obličeji, na kterou mi pomohlo až DXN mýdlo s obsahem Ganodermy. Dříve jsem se bála užívat na obličej jakákoliv mýdla kvůli vysušení nebo alergické reakci, ale užívání tohoto mýdla žádné tyto problémy nevyvolalo a výrazně zlepšilo projevy onemocnění (zmizely puchýřky a zarudnutí). Už si ani nepamatuji, kdy naposledy jsem se tolik těšila zase vyjít ven mezi lidi :-).

Renata Písecká, 43 let 14/02/2016

default image

Migrény, bolesti žaludku

Migrénami som trpela od svojich 25 rokoch a takými, že som od bolesti až odpadávala.Neskôr po nasadení liekov sa mi síce trochu uľavilo, ale migrény neustali a minimálne 2x do mesiaca som bola vyradená na jeden deň z činnosti.

Po rôznych nezmyselných diétach som si tak zničila žalúdok, že som vôbec nemohla raňajkovať a moje prvé jedlo som vždy ,,odkapala,, s kŕčmi v žalúdku. Cez priateľa som sa dostala ku DXN káve, ktorú som si obľúbila chuťovo – čierna bez cukru a mlieka a tú pijem od 2.6.2013 a dokonca niekedy aj 4 šálky denne a nič mi to nerobí- inú kávu už ani nevypijem. V podstate od tohoto dátumu nemám migrénu.

Na boľavý žalúdok mi odporučili cereálnu spirulinu, ktorá mi zo začiatku moc nechutila, ale potom som si ju vylepšila mliečkom z DXN a troškou Myco Veggie sem tam si do nej nakrájam banán , alebo nastrúham jablko – vyborné zdravé a chutné raňajky – a kŕče zmizli za 10 dni od 1.konzumácie cereálnej spiruliny.

Používam aj zubnú pastu– účinky sú také ako popisujú ostatní, ktorí ju používajú…- perfektná. Taktiež mám denný a nočný krém- pokožka je krásna hladká, bez vyrážok a šupín- dokoncasa mi zdá, že sa mi strácajú pehy. Preventívne užívam denne 1x GL + 1x RG + 1x Cordyceps pro lepší náladu a více enregie.

Zdenka, 39let 14/02/2016

default image

Alergie na pyl a zvířata, opary

Užívám 2 kapsle GL + RG1x denně. Zlepšily se mi alergie. V pylové sezóně jsem mohla bez problémů poprvé zase obracet seno :-). Dokonce bez užití antihistaminik. Navíc snáším lépe alergii na zvířata (kočky a psi) – takže se můžu konečně zase se svými miláčky pořádně mazlit. Užívám také např. pastu, u níž jsem mimo jiné objevila skvělý účinek na opary.

A díky slevovému systému této firmy jsem už také ušetřila spoustu peněz.

Petra, 23let 14/02/2016

default image

Červenohnědé fleky na hřbetech rukou

Měla jsem problémy s červenohnědými fleky na hřbetech rukou pravděpodobně lupus. Doktorům se nepodařilo zjistit jejich příčinu ani jak tento problém vyřešit. Po šesti letech s těmito problémy jsem se dostala díky svému synovi k produktům společnosti DXN.

Udělala jsem si takový pokus. Začala jsem užívat mýdlo s Ganodermou a pít černou kávu Lingzhi Black Coffe (2x denně). Trvalo to pouhé dva měsíce a moje ruce jsou naprosto v pořádku.

Eva, 47let 14/02/2016

Zkušenosti zákazníků svět

default image

Zlepšení paměti

Beru 2 GL a 1 RG dvakrát denně, abych si nerozvíjet duševní úpadek, který měla moje matka. Po 5 měsících se moje paměť výrazně zlepšila. Svému psovi čistím zuby Ganozhi zubní pastou, na kterou nedá dopustit!

Margie, 48 let 15/02/2016

default image

Bolest zad

Po dvou a půl měsících užívání Ganodermy skoro zmizela bolest zad, mám více energie. PS: Moje zubní protéza nyní lépe padne na mých dásních.

Maria, 63 let 15/02/2016

default image

Dýchací obtíže

Narodila jsem se s dýchacími obtížemi jako většina členů rodiny z otcovi strany. Obtíže byly těžké a vysilující proto byla potřeba užívat velké množství prášků. Často jsem byla upoutána na lůžko v nemocnici a byla jsem ráda, že mi jsou doktoři schopni ulevit pomocí kineziologie. Díky Ganodermě, kterou užívám RG+GL 4 páry ráno a 2 páry večer jsem téměř bez příznaků.

Glenda, 25 let 15/02/2016

default image

Nespavost

Po mnoha letech nespavosti mám nyní jen po dvou měsících užívání Ganodermy RG+GL 2 páry ráno, 1 pár večer lepší spaní. Navíc takový celkový pocit větší energie a pohody.

Yvonne, 39 let 15/02/2016

default image

Dýchací obtíže

Můj 5 letý syn trpěl dýchacími obtížemi. Po užívání Ganodermy po dobu 3 týdnů se rozkašlal a zvracel hodně hlenu. Trvalo to asi 2 týdny. Dávkování pouze jedním párem kapslí denně. Byl schopen běhat tak rychle okolo domu jak jen mohl bez toho aniž by potřeboval respirační sprej. Jednoho dne, když závodil se svými bratry, běžel kolem domu 3 krát ve výborném čase. Když skončil, tak k mému překvapení i bez potřeby respiračního spreje byl schopen zhluboka dýchat. Je to úžasné.

Na sobě jsem po konzumaci jedné kapsle po dobu jednoho týdne zpozorovala menší bolesti v zádech jako kdybych je ani neměla. Měla jsem dva bloky páteře po porodů císařským řezem, máme 5 dětí, takže bolest byla opravdu hrozná. Můj menstruační cyklus byl také velice neobvyklý. Poté, co jsem začala užívat Ganodermu, tak je teď po 3 měsících užívání vše velmi pravidelné a normální.

John, 5 let 15/02/2016

default image

Zánět močového měchýře

Dostala jsem výsledky testů (zánět) močového měchýře – abnormální růst buněk. Jediná věc, kterou jsem udělala bylo užívání RG+GL. Nyní užívám RG+GL preventivně a nemám již žádné problémy s astma, chřipkami, nachlazení apod.. Děkuji za DXN produkty.

Alwyn, 24 let 15/02/2016

default image

Dýchací obtíže – bolest na hrudi, vysoký krevní tlak, artritida

Mnoho let jsem trpěl těžkou chronickou bolestí v oblasti hrudníku. Bylo to tak špatné, že jsem nebyl schopen vyjít po schodech, navíc jsem trpěl vysokým krevním tlakem, bolestmi kloubů, dolní částí zad a kolen. Veškerá činnost, kterou jsme dělal byla spojena s bolestí a proto jsem musel kvůli předčasnému odchodu do důchodu ve věku 54 opustit zaměstnání, kde jsme vydržel po dobu 24 let.
Mezitím jsem se léčil za pomocí doktorů, kteří měli všechny druhy provedených “testů“ a nasadili mi spoustu různých léků, které mou zdravotní situaci v podstatě jen a jen zhoršovaly. Nakonec jsem se rozhodl vyzkoušet přírodní doplňky ihned poté, co byla představena na trh Naturapat, díky němuž se mi na chvíli lehce ulevilo, ale můj měsíční účet za tento přírodní doplněk byl tak obrovský, že jsem si nemohl dovolit utrácet.
Poté jsem od známého dostal tip a začal užívat Ganoderma produkty od společnosti DXN. Začal jsem brát RG + GL. Už po 2 týdnech užívání jsem si všiml rozdílu, měl jsem mnohem více energie, bolesti na hrudi byly méně časté, po měsíci začaly ustupovat bolesti Artritídy a můj krevní tlak se začal zlepšovat.
Loni v červnu 2009 jsem byl diagnostikován s abnormálním stavem buněk v tlustém střevě. Po odstranění velkého nádoru mi lékaři doporučili chemoterapii, ale odmítl jsem jejich nabídku a rozhodl se přijmout velké dávkování Ganodermy a Spiruliny, po 6 měsících užívání těchto dvou produktů ukázaly testy, že růst buněk v mém těle jsou bez známek poruchy a také že nemám žádný jiný zdravotní problém.
Tyto produkty nejen že obnovily mé zdraví, ale také mne zachránily od spousty utracených peněz v případě, že bych užíval Naturapat.

Ernie, 65 let 15/02/2016

default image

Syndrom dráždivého tračníku

Carole 155cm vysoká skončila téměř v nemocnici, když zhubla z 48kg na neuvěřitelných 35 kg. Byla tak hubená, že po 10 let nemohla jíst jakékoli jídlo, po kterém jí nastávaly žaludeční problémy a ihned musela na toaletu.
Zaplatili jsme tisíce dolarů za léky, naturopatii, testy, vyšetření mnoha lékařů, specialistů, ale jí nebyl schopen pomoci.
Jen čistou náhodou jsme narazili na Ganodermu o, které jsme nikdy předtím neslyšeli.
Carole začala užívat Ganodermu a nyní je schopna jíst koláče, pečivo, mléčné výrobky, pšenici, lepek, saláty, zeleninu a dokonce i čokoládu (kterou miluje). Nyní má dostatek energie, spí klidně celou noc a co víc má zpět svých 48kg. Naši přátelé říkají, že se stal zázrak.
Nikdy bychom nepodporovali cokoli o čem nejsme prvně osobně přesvědčeni že funguje. Ganoderma zachránila Carole život.
Carol nyní po detoxikaci organismu užívá 2 páry RG a GL ráno a 1 pár RG + GL na noc, dále pak 6 tabletek Spiruliny ráno a 6 večer.

Roy a Carole 14/02/2016

Upozornění: Ganoderma, Spirulina a další níže uvedené nejsou lék ale doplňky stravy. Informace uvedené níže neberte, prosím, jako náhradu za lékařská doporučení. Pacienti by neměli přestat užívat své léky, dokud se neporadí se svým ošetřujícím lékařem.

 

Facebook