01/02/2016

Obchodní podmínky

CENA POŠTOVNÉHO

– doporučený balík při platbě převodem na účet 120 Kč
– při objednávce nad 2500 Kč poštovné zdarma
ZPŮSOBY PLATBY

– platba bankovním převodem
– platba dobírkou
– platba hotově
– platba Paypalem (pouze pro zahraniční platby)

ZPŮSOBY DORUČENÍ

– GLS kurýr
– osobní předání ve městech České Budějovice, Český Krumlov

Zboží je doručeno v co nejkratších termínech, nejčastěji do 2 pracovních dnů od doručení objednávky.
OBCHODNÍ PODMÍNKY
1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby a dodacími podmínkami. 8. V případě reklamace zboží, je reklamace Zákazníka vyřízena do 30 dnů ode dne jejího uplatnění. Záruka se nevztahuje na zboží, u kterého vypršela dnem uplatnění reklamace záruční doba. Záruka se dále nevztahuje na opotřebení zboží způsobené jejím obvyklým užíváním (např. změna materiálu úměrná délce užívání) a na závady způsobené nešetrným či nevhodným zacházením nebo mechanickým poškozením.

2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávky. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou, ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás prosím kontaktujte.

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atd.

5. Prodejce neodpovídá za škody vzniklé s přepravou, tyto je třeba řešit ihned s přepravcem. Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek používání nebo opotřebení, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě, a to do 14 dní nejpozději. Po navrácení zboží, prodávající zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku za zboží předem dohodnutým způsobem. Peníze budou vráceny převodem nejpozději do 14 dní od převzetí zboží zpět.

6. Podle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, nebudou Vaše osobní údaje předány třetím stranám a budou využity jen pro naše evidenční účely.

7. Datum spotřeby jednotlivých výrobků je vždy uvedeno na obale.

Zjistí-li Zákazník při převzetí zboží vady, musí tyto skutečnosti sdělit vždy písemně a doporučeně, bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 3 dnů od převzetí zboží na adresu Prodávajícího.

Prodávající je povinen vyjádřit se k reklamaci do 10 dnů ode dne jejího obdržení.

Výrobek přijímáme pouze v originálním obalu od výrobce, nebo v balení v jakém byl výrobek zaslán Zákazníkovi. Zboží poškozené při přepravě v důsledku volby nevhodného obalu nelze vyměnit nebo za takové zboží žádat vrácení peněz. Pojistěte zásilku na odpovídající hodnotu. Poštovné a balné si zákazník při výměně nebo vrácení zboží hradí sám. Neposílejte balík na dobírku.

Práva plynoucí ze zákonné záruky

Záruční doba se prodlužuje o dobu, po kterou bylo zboží v záruční opravě. V případě výměny zboží za jiné, získává Zákazník novou záruku v délce 24 měsíců.

Podle charakteru vady má spotřebitel při uplatnění záruky následující práva:

jde-li o vadu odstranitelnou, právo na bezplatné, řádné a včasné odstranění vady, právo na výměnu vadného zboží nebo vadné součásti, není-li to vzhledem k povaze vady neúměrné, a není-li takový postup možný, právo na přiměřenou slevu z kupní ceny nebo odstoupit od kupní smlouvy,
jde-li o vadu neodstranitelnou, bránící řádnému užívání zboží, právo na výměnu vadného zboží nebo odstoupit od kupní smlouvy,
jde-li o vady odstranitelné, vyskytující se ve větším počtu nebo opakovaně a bránící řádnému užívání zboží, právo na výměnu vadného zboží nebo odstoupit od kupní smlouvy,
jde-li o jiné vady neodstranitelné a nepožaduje-li výměnu věci, právo na přiměřenou slevu z kupní ceny nebo odstoupit od kupní smlouvy

Veškerou fakturaci vyřizuje

Servisní středisko DXN České Budějovice
U Pily 558/14
370 01 České Budějovice
IČ: 28146689
DIČ: CZ28146689

Facebook