Problémy s hladinou krevního cukru, artritida

14/02/2017

Asi před třemi lety mi diagnostikovali problémy s hladinou krevního cukru. Ta mi kolísala od 5,8 do 8,9.

Pátral jsem po nějakém přírodním řešení, protože se mi těch zdravotních problémů objevilo už nějak moc a děsila mě představa užívání hromady léků. Moje kamarádka mě seznámila se společností DXN a hlavně s Ganodermou, která mě velmi zaujala. Také se mi líbily výhody členství, které ušetří spoustu peněz a navíc máte možnost zajímavého přivýdělku.

Od té doby, co užívám DXN Ganodermu se hladina krevního cukru stabilizovala a klesla na 4,8, 5.3, 5.8, 5.3. (dělám si 4 testy denně), což je skvělá zpráva. Když už jsem si to členství pořídil, vyměnil sem doma většinu produktů za ty od DXN. Hodně mě překvapil například šampón Ganozhi. Vlasy mi ztmavly a mám je skoro jako zamlada.

Měl jsem také těžkou artritidu, ale od doby co užívám tobolky Ganodermy, můžu chodit a dokonce i běhat. Normalizovalo se mi i vyprazdňování. A aby toho nebylo málo, měl jsem navíc poruchy spánku. Od užívání tobolek, usínám snadno a probouzím se odpočatý.

Díky pár doporučením, které jsem po těchto zkušenostech s nadšením dal svým přátelům, mi DXN vrací na účet tolik peněz, že mi to pokryje mou měsíční objednávku a ještě mi zůstanou nějaké peníze navíc. Jsem rád, že vše funguje tak, jak má.

Tento záznam byl publikován v . Uložit odkaz do záložek.

Facebook